T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAMSUN / İLKADIM - Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesi

MEDYA VE İLETİŞİM

Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin davetlisi olarak  Samsun'a gelen Diyanet Radyo Program sunucusu Çağatay Yetik okulumuz konferans salonunda "Medya ve İletişim" konulu söyleşi yaptı..

 

Diyanet Radyo Program sunucusu Çağatay Yetik "Medya ve İletişim" konulu söyleşi programını gerçekleştirmek üzere Samsun'a geldi. Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin davetlisi olarak Samsun'a gelen Yetik, İmam Hatipli gençlerle eğlenceli ve coşkulu dakikalar geçirdi. Türkiye'nin en genç diksiyon ve hitabet öğretmeni Yetik, Diyanet Radyoda Hayırlı Sabahlar ve Hayırlı Akşamlar programlarını icra ediyor. Kendisini fahri Samsunlu kabul eden Çağatay Yetik'i okul müdürü Şükrü Dizek, fahri imam hatip mezunu ve mensubu ilan etti. PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Türkçemizi güzel kullanma, nefesi doğru kullanma, güzel ve etkili kitap okuma, diksiyon, hitabet, program yapımcılığı vb. pek çok konuda dinleyicilere interaktif bir şekilde uygulamalı bilgiler veren Çağatay YETİK, programın sonunda okul müdürü Şükrü DİZEK tarafından plaketle ödüllendirildi. Diğer misafir Diyanet Radyo yapımcısı Reyhan SEVİNÇ Hanım da bir sunum yaptı. Aynı şekilde kendisine de bir plaket takdim edildi. Samsun'dan ve imam hatipli gençlerden memnun kalan ve irtibatı devam ettirmek üzere sözleşen katılımcılara okul yönetimi teşekkür etti. Program sonunda toplu fotoğraf çekildi.  

 18-10-201718-10-201718-10-201718-10-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12-10-2017

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 13.10.2017 - Güncelleme: 09.06.2020 01:04 - Görüntülenme: 2438
  Beğen | 0  kişi beğendi